Belka
Sobota, 15 Grudnia 2018   imieniny: Nina, Celina, Walerian
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 

Złote Gody Marianny i Zbigniewa Kołodziejskich z Wałcza

Data publikacji: 2013-03-21, Data modyfikacji: 2013-03-21
A A AWydrukDrukuj  
 
Złote Gody Marianny i Zbigniewa Kołodziejskich z Wałcza

Ślub to jedno z najważniejszych wydarzeń w życiu człowieka, które zapada w pamięci małżonków na całe życie. Przykładem, tak pięknej i trwałej miłości, są państwoMarianna  i Zbigniew Kołodziejscy z Wałcza, którzy przeżyli wspólnie 50 lat.

 Złote Gody to niecodzienna i wspaniała chwila nie tylko dla Jubilatów, ich najbliższych i przyjaciół, ale też dla władz państwowych i samorządowych – rodzina to przecież fundament społeczności. Wyrazem ogromnego szacunku i uznania wielkiej wartości tego wspaniałego Jubileuszu jest przyznawanie przez Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej parom małżeńskim Medali Za Długoletnie Pożycie Małżeńskie. W dniu 19 marca br. Burmistrz Miasta Wałcza Pani Bogusława Towalewska oraz Kierownik Urzędu Stanu Cywilnego Pani Ewa Spychalska złożyły wizytę w domu Państwa Kołodziejskich. Medale w imieniu Prezydenta RP wręczyła Burmistrz Miasta Wałcza Pani Bogusława Towalewska W tak ważnej chwili nie zabrakło gorących życzeń i kwiatów. Szanownym Jubilatom jeszcze raz życzymy kolejnych lat życia w zdrowiu, zgodzie, wzajemnej miłości i poszanowaniu oraz szacunku dzieci i wnuków.

 

Margot Niedziela- Suszek, Źródło artykułu: http://www.um.walcz.pl, Autor zdjęć: sxc.hu
 
Komentarze
Brak komentarzy, Twój może być pierwszy!
Autor:
Kod z obrazka:
Puste pole z komentarzem
Puste pole z podpisem
Wyszukaj
 
Kreska
Kreska
Dodaj artykuł
 
Polecane

DOSTAWCY-INTERNETU-W-POLSCE-NAJLEPSZY-INTERNET

 
Brak sond
 
Newsletter
Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
 
 
wałecki

Powiat wałecki - utworzony wskutek reformy administracyjnej z 1999 roku powiat znajduje się w województwie zachodniopomorskim, a stolicą i siedzibą jego władz jest Wałcz. Na powiat składają się cztery miasta: Wałcz, Człopa, Mirosławiec, Tuczno, a także sześć gmin: Lipiany, Pyrzyce, Bielice, Kozielice, Przelewice, Warnice.

Na ziemie powiatu wałeckiego dojedziemy drogami krajowymi nr 10 i 22, a także wojewódzkimi 163, 177, 178 oraz 179. Dostaniemy się tu również transportem kolejowym.

Czekają tu na nas liczne szlaki rowerowe, piesze i kajakowe. Ciekawostką jest stado wolno żyjących żubrów. Stado na terenie gminy Mirosławiec liczy 40 sztuk. Jest też coś dla miłośników aktywnego wypoczynku. W Rudnicy znajduje się jeden z największych parków linowych na terenie naszego kraju.  

 

 

Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola