Belka
Sobota, 15 Grudnia 2018   imieniny: Nina, Celina, Walerian
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 

Wyszukaj:
 
 
Ogłoszenia wg regionu
Ogłoszenia

Jacek Siwko - Kreatywna Fotografia Ślubna

 

REPORTAŻ ŚLUBNY - www.jaceksiwko.com

Moje podejście do fotografii ślubnej, jest ściśle związane z opowiadaniem wyjątkowych historii. Mój styl to połączenie reportażu i fotografii kreatywnej. Podoba mi się określenie „twórczy reportaż” użyte do opisania realizowanych przeze mnie fotografii weselnych. Koncentruję się na fotografiach oddających atmosferę i prawdziwe emocje, mających na celu opowiedzieć wizualną historię dnia.

Pracuję spokojnie i dyskretnie, zapewniając, że Państwa wielki dzień pozostaje właśnie taki w Państwa pamięci!

Moim celem jest zapewnienie Wam pięknych zdjęć, które oddają ducha tego wyjątkowego dnia. Każdy ślub to inna historia, warto więc utrwalić ją z należytą starannością.

Kontakt

Szczegóły oferty dostępne pod adresem jaceksiwko@gmail.com / tel. 794 953 090

 

loading...
« powrót
 
Polecane

DOSTAWCY-INTERNETU-W-POLSCE-NAJLEPSZY-INTERNET

 
Brak sond
 
Newsletter
Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
 
 
wałecki

Powiat wałecki - utworzony wskutek reformy administracyjnej z 1999 roku powiat znajduje się w województwie zachodniopomorskim, a stolicą i siedzibą jego władz jest Wałcz. Na powiat składają się cztery miasta: Wałcz, Człopa, Mirosławiec, Tuczno, a także sześć gmin: Lipiany, Pyrzyce, Bielice, Kozielice, Przelewice, Warnice.

Na ziemie powiatu wałeckiego dojedziemy drogami krajowymi nr 10 i 22, a także wojewódzkimi 163, 177, 178 oraz 179. Dostaniemy się tu również transportem kolejowym.

Czekają tu na nas liczne szlaki rowerowe, piesze i kajakowe. Ciekawostką jest stado wolno żyjących żubrów. Stado na terenie gminy Mirosławiec liczy 40 sztuk. Jest też coś dla miłośników aktywnego wypoczynku. W Rudnicy znajduje się jeden z największych parków linowych na terenie naszego kraju.  

 

 

Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola