Belka
Poniedziałek, 19 Listopada 2018   imieniny: Elżbieta, Seweryn, Paweł
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 

Europejska Akademia Biznesu

Data publikacji: 2013-02-08, Data modyfikacji: 2013-02-08
A A AWydrukDrukuj  
 
Europejska Akademia Biznesu

Biznes bez tajemnic!

Zastanawiasz się jak w dobie kryzysu podwyższyć atrakcyjność firmy? Chciałbyś podnieść kwalifikacje zawodowe swoje i pracowników bez ponoszenia dodatkowych kosztów? Mamy do zaoferowania idealne rozwiązanie dla Ciebie i Twojej kadry. 
Zapraszamy do udziału w bezpłatnym szkoleniu „Europejska Akademia Biznesu” współfinansowanym przez Unię Europejską w ramach Europejskiego  Funduszu Społecznego.

Do kogo skierowany jest projekt?

Do udziału w projekcie zapraszamy przedsiębiorców i ich pracowników z sektora mikro i małych przedsiębiorstw zatrudnionych na umowę o pracę z województwa zachodniopomorskiego.

 

Co oferuje projekt?

Uczestnicy wezmą udział w pięciomiesięcznym szkoleniu prowadzonym przez certyfikowanych trenerów. Szkolenie kończy możliwość zdobycia Europejskiego Certyfikatu Kompetencji Biznesowych (EBCL) uznawanego w całej Unii Europejskiej. Program szkoleń obejmuje tematykę z zakresu bilansu i sprawozdań finansowych, analizy wskaźników sytuacji gospodarczych firmy, rachunkowości i kalkulacji kosztów firmy, prawa spółek oraz Społecznej Odpowiedzialności Biznesu (CRS).

 

Jakie korzyści płyną z udziału w projekcie?

Udział w szkoleniu zapewnia podniesienie praktycznej wiedzy ekonomicznej oraz zdobycie certyfikatu cenionego na krajowym i międzynarodowym rynku pracy, co wiąże się z podniesieniem kwalifikacji zawodowych i zwiększeniem konkurencyjności na rynku pracy.

Termin nadsyłania zgłoszeń upływa  10.02. 2013r.

Szczegółowe informacje dotyczące projektu znajdują się na stroniewww.akademiaebcl.pl
Dodatkowe pytania proszę kierować na adres e-mail akademia@kompass-consulting.pl bądź pod nr telefonu   506 673 766.

, Źródło artykułu: http://www.um.walcz.pl/, Autor zdjęć: sxc.hu
 
Komentarze
Magda Wojtowicz   2013-02-13 08:53:12
Rekrutacja na szkolenie została przedłużona do 08.03.2013r.

Pozdrawiam,

Kompass-Consulting
Autor:
Kod z obrazka:
Puste pole z komentarzem
Puste pole z podpisem
Wyszukaj
 
Kreska
Kreska
Dodaj artykuł
 
Polecane

DOSTAWCY-INTERNETU-W-POLSCE-NAJLEPSZY-INTERNET

 
Brak sond
 
Newsletter
Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
 
 
wałecki

Powiat wałecki - utworzony wskutek reformy administracyjnej z 1999 roku powiat znajduje się w województwie zachodniopomorskim, a stolicą i siedzibą jego władz jest Wałcz. Na powiat składają się cztery miasta: Wałcz, Człopa, Mirosławiec, Tuczno, a także sześć gmin: Lipiany, Pyrzyce, Bielice, Kozielice, Przelewice, Warnice.

Na ziemie powiatu wałeckiego dojedziemy drogami krajowymi nr 10 i 22, a także wojewódzkimi 163, 177, 178 oraz 179. Dostaniemy się tu również transportem kolejowym.

Czekają tu na nas liczne szlaki rowerowe, piesze i kajakowe. Ciekawostką jest stado wolno żyjących żubrów. Stado na terenie gminy Mirosławiec liczy 40 sztuk. Jest też coś dla miłośników aktywnego wypoczynku. W Rudnicy znajduje się jeden z największych parków linowych na terenie naszego kraju.  

 

 

Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola