Belka
Poniedziałek, 10 Grudnia 2018   imieniny: Julia, Judyta, Daniel
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 

Zawody rc-trial.pl Wałcz 2018 Wild West Pomerania | RC Nennox

 
Kilka ujęć z ostatniego weekendu, który spędziliśmy w Wałczu na 2. zawodach rc-trial.pl w tym sezonie :) ... Follow us / Obserwujcie nas: rcnennox.com instagram.com/rcnennox facebook.com/rcnennox twitter.com/rcnennox ... Join our Facebook group / Dołączcie do naszej grupy na Facebooku: RC Maniacs from Poland - created by RC Nennox ... Take part in our Warsaw Weekend Meetings/ Weźcie udział w naszych Warszawskich Spotkaniach Weekendowych: youtube.com/playlist?list=PLkKr0_Ur1buKi3FdHvawczk5Am5Y-jzpH ... And most of all - have tons of RC fun! :) I co najważniejsze - miejcie mnóstwo frajdy z RC! :)

 


RCNennox
 
Data pliku video: 2018-05-14, Źródło artykułu: youtube.com
Komentarze
Brak komentarzy, Twój może być pierwszy!
Autor:
Kod z obrazka:
Puste pole z komentarzem
Puste pole z podpisem
loading...
Wyszukaj
 
Kreska
Kreska
 
Polecane

DOSTAWCY-INTERNETU-W-POLSCE-NAJLEPSZY-INTERNET

 
Brak sond
 
Newsletter
Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
 
 
wałecki

Powiat wałecki - utworzony wskutek reformy administracyjnej z 1999 roku powiat znajduje się w województwie zachodniopomorskim, a stolicą i siedzibą jego władz jest Wałcz. Na powiat składają się cztery miasta: Wałcz, Człopa, Mirosławiec, Tuczno, a także sześć gmin: Lipiany, Pyrzyce, Bielice, Kozielice, Przelewice, Warnice.

Na ziemie powiatu wałeckiego dojedziemy drogami krajowymi nr 10 i 22, a także wojewódzkimi 163, 177, 178 oraz 179. Dostaniemy się tu również transportem kolejowym.

Czekają tu na nas liczne szlaki rowerowe, piesze i kajakowe. Ciekawostką jest stado wolno żyjących żubrów. Stado na terenie gminy Mirosławiec liczy 40 sztuk. Jest też coś dla miłośników aktywnego wypoczynku. W Rudnicy znajduje się jeden z największych parków linowych na terenie naszego kraju.  

 

 

Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola