Belka
Niedziela, 18 Listopada 2018   imieniny: Aniela, Klaudyna, Roman
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 

Spotkanie z przedstawicielami organizacji pozarządowych

Data publikacji: 2012-10-03, Data modyfikacji: 2012-10-16
A A AWydrukDrukuj  
 
Spotkanie z przedstawicielami organizacji pozarządowych

1 października br. w Urzędzie Miasta Wałcz odbyło się spotkanie z przedstawicielami organizacji pozarządowych działających na terenie miasta Wałcz. W spotkaniu wzięły udział przedstawicielki Urzędu Miasta Pani Joanna Kubowicz Inspektor ds. rewizji finansowej oraz Pani Anna Gródka Inspektor ds. współpracy z organizacjami pozarządowymi.

Na spotkaniu rozmawiano o planach samorządu miejskiego na rok 2013 w zakresie współpracy z III sektorem, poinformowano o końcowym etapie przygotowania programu współpracy z OPP na rok 2013 i konsultacjach, które odbędą się w I połowie października.

Dyskutowano także o możliwościach pozyskiwania przez organizacje pozarządowe środków zewnętrznych np. z Funduszu dla Organizacji Pozarządowych („małe granty"), oraz usługach doradczych oferowanych przez organizacje wspierające z terenu naszego województwa.

Inspektor ds. kontroli i rewizji finansowej przypominała o zasadach rozliczania dotacji pozyskanych z budżetu Gminy Miejskiej Wałcz, wymaganych dokumentach i obowiązujących przepisach.

walcz.um.pl, Źródło artykułu: walcz.um.pl, Autor zdjęć: walcz.um.pl
 
Komentarze
Brak komentarzy, Twój może być pierwszy!
Autor:
Kod z obrazka:
Puste pole z komentarzem
Puste pole z podpisem
Wyszukaj
 
Kreska
Kreska
Dodaj artykuł
 
Polecane

DOSTAWCY-INTERNETU-W-POLSCE-NAJLEPSZY-INTERNET

 
Brak sond
 
Newsletter
Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
 
 
wałecki

Powiat wałecki - utworzony wskutek reformy administracyjnej z 1999 roku powiat znajduje się w województwie zachodniopomorskim, a stolicą i siedzibą jego władz jest Wałcz. Na powiat składają się cztery miasta: Wałcz, Człopa, Mirosławiec, Tuczno, a także sześć gmin: Lipiany, Pyrzyce, Bielice, Kozielice, Przelewice, Warnice.

Na ziemie powiatu wałeckiego dojedziemy drogami krajowymi nr 10 i 22, a także wojewódzkimi 163, 177, 178 oraz 179. Dostaniemy się tu również transportem kolejowym.

Czekają tu na nas liczne szlaki rowerowe, piesze i kajakowe. Ciekawostką jest stado wolno żyjących żubrów. Stado na terenie gminy Mirosławiec liczy 40 sztuk. Jest też coś dla miłośników aktywnego wypoczynku. W Rudnicy znajduje się jeden z największych parków linowych na terenie naszego kraju.  

 

 

Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola