Belka
Poniedziałek, 10 Grudnia 2018   imieniny: Julia, Judyta, Daniel
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 

IV Bunkrowe Spotkanie Miłośników Pojazdów Zabytkowych Wałcz 15 04 2018. Krótka relacja ze zlotu 2

 
IV Bunkrowe Spotkanie Miłośników Pojazdów Zabytkowych Wałcz 15 04 2018. Krótka relacja ze zlotu. Na chwilę obecną w mojej ocenie to był najlepszy zlot aut klasycznych na jakim kiedykolwiek byłem. Fantastyczna organizacja. Przyjemne miejsce zgromadzenia, bo na pięknej zielonej trawie, a nie na dziurawym betonie. Bardzo dobre kiełbaski z ogniska. Przepyszny obiad w jadalni w ośrodku sportowym oraz przepiękne tereny leśne z jeziorem w pobliżu ośrodka sportowego, gdzie odbyło się drugie zgromadzenie aut po bezbłednie zorganizowanym przejeździe przez Wałcz grupy naszych zlotowych aut w liczbie ok 100 :))) Ten kto nie był, niech żałuje.

 


Rzeberdorlysz NumberOne
 
Data pliku video: 2018-04-17, Źródło artykułu: youtube.com
Komentarze
Brak komentarzy, Twój może być pierwszy!
Autor:
Kod z obrazka:
Puste pole z komentarzem
Puste pole z podpisem
loading...
Wyszukaj
 
Kreska
Kreska
 
Polecane

DOSTAWCY-INTERNETU-W-POLSCE-NAJLEPSZY-INTERNET

 
Brak sond
 
Newsletter
Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
 
 
wałecki

Powiat wałecki - utworzony wskutek reformy administracyjnej z 1999 roku powiat znajduje się w województwie zachodniopomorskim, a stolicą i siedzibą jego władz jest Wałcz. Na powiat składają się cztery miasta: Wałcz, Człopa, Mirosławiec, Tuczno, a także sześć gmin: Lipiany, Pyrzyce, Bielice, Kozielice, Przelewice, Warnice.

Na ziemie powiatu wałeckiego dojedziemy drogami krajowymi nr 10 i 22, a także wojewódzkimi 163, 177, 178 oraz 179. Dostaniemy się tu również transportem kolejowym.

Czekają tu na nas liczne szlaki rowerowe, piesze i kajakowe. Ciekawostką jest stado wolno żyjących żubrów. Stado na terenie gminy Mirosławiec liczy 40 sztuk. Jest też coś dla miłośników aktywnego wypoczynku. W Rudnicy znajduje się jeden z największych parków linowych na terenie naszego kraju.  

 

 

Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola