Belka
Poniedziałek, 21 Stycznia 2019   imieniny: Agnieszka, Inez, Jarosław
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 

Zwroty dla Rolników za olej napędowy

Data publikacji: 2013-07-25, Data modyfikacji: 2013-07-25
A A AWydrukDrukuj  
 

Wydział Księgowości przypomina, że każdy Rolnik, który chce  odzyskać część pieniędzy wydanych na olej napędowy używany do produkcji rolnej może złożyć odpowiedni  wniosek  do wójta, burmistrza lub prezydenta miasta  w zależności od miejsca położenia gruntów rolnych będących w jego posiadaniu.

Wnioski o zwrot podatku akcyzowego można składać w terminie od 1 sierpnia 2013 r. do 31 sierpnia 2013 r. wraz z fakturami VAT (lub ich kopiami) dokumentującymi zakup oleju napędowego do produkcji rolnej w okresie od 1 lutego 2013 r. do 31 lipca 2013 r. Stawka zwrotu podatku na 1 litr zakupionego oleju w 2013 r. wynosi 0,95 zł w związku z tym zwrot za 1 ha użytków rolnych  wynosić będzie 81,70 zł.

Wypłata kwoty zwrotu podatku producentom rolnym w 2013 nastąpi w terminie  od 01 - 31 października 2013 r. gotówką w kasie urzędu  miasta lub  przelewem na rachunek bankowy podany we wniosku.

Wniosek dostępny jest w Urzędzie Miasta Wałcz  (pok. nr 7 parter) oraz na stronie internetowej >>Klikjnij aby przejść<<

 

UM Wałcz, Źródło artykułu: www.um.walcz.pl, Autor zdjęć: UM Wałcz
 
Komentarze
Brak komentarzy, Twój może być pierwszy!
Autor:
Kod z obrazka:
Puste pole z komentarzem
Puste pole z podpisem
Wyszukaj
 
Kreska
Kreska
Dodaj artykuł
 
Polecane

DOSTAWCY-INTERNETU-W-POLSCE-NAJLEPSZY-INTERNET

 
Brak sond
 
Newsletter
Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
 
 
wałecki

Powiat wałecki - utworzony wskutek reformy administracyjnej z 1999 roku powiat znajduje się w województwie zachodniopomorskim, a stolicą i siedzibą jego władz jest Wałcz. Na powiat składają się cztery miasta: Wałcz, Człopa, Mirosławiec, Tuczno, a także sześć gmin: Lipiany, Pyrzyce, Bielice, Kozielice, Przelewice, Warnice.

Na ziemie powiatu wałeckiego dojedziemy drogami krajowymi nr 10 i 22, a także wojewódzkimi 163, 177, 178 oraz 179. Dostaniemy się tu również transportem kolejowym.

Czekają tu na nas liczne szlaki rowerowe, piesze i kajakowe. Ciekawostką jest stado wolno żyjących żubrów. Stado na terenie gminy Mirosławiec liczy 40 sztuk. Jest też coś dla miłośników aktywnego wypoczynku. W Rudnicy znajduje się jeden z największych parków linowych na terenie naszego kraju.  

 

 

Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola