Belka
Poniedziałek, 21 Stycznia 2019   imieniny: Agnieszka, Inez, Jarosław
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 

Złote i Diamentowe Gody

Data publikacji: 2013-01-09, Data modyfikacji: 2013-01-09
A A AWydrukDrukuj  
 
Złote i Diamentowe Gody

W dniu 04 stycznia br. w Urzędzie Stanu Cywilnego w Wałczu cztery pary małżeńskie wspólnie świętowało jubileusz 50-lecia pożycia małżeńskiego, a jedna para doczekała się 60-lecia pożycia małżeńskiego.

Diamentowe i Złote Gody to niecodzienna i wspaniała chwila nie tylko dla Jubilatów, ich najbliższych i przyjaciół, ale też dla władz państwowych i samorządowych – rodzina to przecież fundament społeczności. Nie każdemu dano, jak mówiłaKierownik USC Wałcz Ewa Spychalska, „by po tylu latach mógł myślami wracać do tamtych chwil, kiedy pełen miłości i radości wstępował w związek małżeński. Wam, Drodzy Państwo życie tego nie poskąpiło i dało możliwość doczekania tego pięknego jubileuszu – jubileuszu Diamentowych i Złotych Godów”. Wyrazem ogromnego szacunku i uznania wielkiej wartości tego wspaniałego Jubileuszu jest przyznawanie przez Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej parom małżeńskim Medali Za Długoletnie Pożycie Małżeńskie. W tym dniu medale w imieniu Prezydenta RP wręczyła Burmistrz Miasta Wałcza Pani Bogusława Towalewska następującym parom:


Państwu Franciszce i EzechelowiSzumiło (Diamentowe Gody)

Państwu Donacie i Jerzemu Aduckiewicz

Państwu Urszuli i Janowi Chałubińskim

Państwu Halinie i Franciszkowi Kowalewskim

Państwu Janinie i Witoldowi Kowalskim.


W tak ważnej chwili nie zabrakło gorących życzeń i kwiatów. Był również muzyczny upominek w wykonaniu wałeckiego ChóruKolegium Nauczycielskiego pod kierunkiemPani Małgorzaty Izban. Po części oficjalnej rodziny Jubilatów oraz przedstawiciele władz miasta wznieśli toast i odśpiewali wspólnie „Sto lat”. Szanownym Jubilatom jeszcze raz życzymy kolejnych lat życia w zdrowiu, zgodzie, wzajemnej miłości i poszanowaniu oraz szacunku dzieci, wnuków i prawnuków.

, Źródło artykułu: http://www.um.walcz.pl/
 
Komentarze
Brak komentarzy, Twój może być pierwszy!
Autor:
Kod z obrazka:
Puste pole z komentarzem
Puste pole z podpisem
Wyszukaj
 
Kreska
Kreska
Dodaj artykuł
 
Polecane

DOSTAWCY-INTERNETU-W-POLSCE-NAJLEPSZY-INTERNET

 
Brak sond
 
Newsletter
Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
 
 
wałecki

Powiat wałecki - utworzony wskutek reformy administracyjnej z 1999 roku powiat znajduje się w województwie zachodniopomorskim, a stolicą i siedzibą jego władz jest Wałcz. Na powiat składają się cztery miasta: Wałcz, Człopa, Mirosławiec, Tuczno, a także sześć gmin: Lipiany, Pyrzyce, Bielice, Kozielice, Przelewice, Warnice.

Na ziemie powiatu wałeckiego dojedziemy drogami krajowymi nr 10 i 22, a także wojewódzkimi 163, 177, 178 oraz 179. Dostaniemy się tu również transportem kolejowym.

Czekają tu na nas liczne szlaki rowerowe, piesze i kajakowe. Ciekawostką jest stado wolno żyjących żubrów. Stado na terenie gminy Mirosławiec liczy 40 sztuk. Jest też coś dla miłośników aktywnego wypoczynku. W Rudnicy znajduje się jeden z największych parków linowych na terenie naszego kraju.  

 

 

Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola