Belka
Poniedziałek, 21 Stycznia 2019   imieniny: Agnieszka, Inez, Jarosław
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 

Zamknięta ulica Królowej Jadwigi

Data publikacji: 2012-08-06, Data modyfikacji: 2012-10-16
A A AWydrukDrukuj  
 
Zamknięta ulica Królowej Jadwigi

Zakład Wodociągów i Kanalizacji Sp. z o.o. w Wałczu informuje, iż w związku z realizacją projektu "Kompleksowe rozwiązanie gospodarki wodno- ściekowej dla miasta Wałcza" od 8 do 24 sierpnia 2012 r. prowadzone będą roboty budowlane na ulicy Królowej Jadwigi. Przejazd ulicą Królowej Jadwigi ( na odcinku od ul. Kościuszki do ul. Spokojnej) w tym okresie będzie zamknięty. Objazd zamkniętego odcinka ulicy zorganizowany będzie ulicą Kościuszki, ulicą Dąbrowskiego i ulicą Spokojną.

walcz.um.pl, Źródło artykułu: walcz.um.pl, Autor zdjęć: walcz.um.pl
 
Komentarze
Brak komentarzy, Twój może być pierwszy!
Autor:
Kod z obrazka:
Puste pole z komentarzem
Puste pole z podpisem
Wyszukaj
 
Kreska
Kreska
Dodaj artykuł
 
Polecane

DOSTAWCY-INTERNETU-W-POLSCE-NAJLEPSZY-INTERNET

 
Brak sond
 
Newsletter
Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
 
 
wałecki

Powiat wałecki - utworzony wskutek reformy administracyjnej z 1999 roku powiat znajduje się w województwie zachodniopomorskim, a stolicą i siedzibą jego władz jest Wałcz. Na powiat składają się cztery miasta: Wałcz, Człopa, Mirosławiec, Tuczno, a także sześć gmin: Lipiany, Pyrzyce, Bielice, Kozielice, Przelewice, Warnice.

Na ziemie powiatu wałeckiego dojedziemy drogami krajowymi nr 10 i 22, a także wojewódzkimi 163, 177, 178 oraz 179. Dostaniemy się tu również transportem kolejowym.

Czekają tu na nas liczne szlaki rowerowe, piesze i kajakowe. Ciekawostką jest stado wolno żyjących żubrów. Stado na terenie gminy Mirosławiec liczy 40 sztuk. Jest też coś dla miłośników aktywnego wypoczynku. W Rudnicy znajduje się jeden z największych parków linowych na terenie naszego kraju.  

 

 

Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola