Belka
Poniedziałek, 19 Listopada 2018   imieniny: Elżbieta, Seweryn, Paweł
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 

XV Wałecka Gala Noworoczna

Data publikacji: 2013-01-23, Data modyfikacji: 2013-01-23
A A AWydrukDrukuj  
 
XV Wałecka Gala Noworoczna

W dniu 18 stycznia br. odbyła się XV Wałecka Gala Noworoczna, w której wzięło udział 140 osób – przedsiębiorcy, ludzie kultury, sztuki, sportu, działacze społeczni i władze miasta. Uczestniczyli też zacni goście – posłowie na Sejm RP Stanisław Wziątek i Paweł Suski, członkowie władz Północnej Izby Gospodarczej ze Szczecina, Burmistrzowie Jastrowia i Tuczna.

Organizatorami Gali w „Białym Domku” były: Gmina Miejska Wałcz i Oddział wałecki Północnej Izby Gospodarczej.

 

W części oficjalnej dokonano podsumowania wydarzeń roku 2012 a także wyznaczono najważniejsze zadania i kierunki działań na rok bieżący. Pani Burmistrz Bogusława Towalewska i Prezes O/PIG Lidia Piestrzeniewicz złożyły zaproszonym gościom życzenia noworoczne oraz podziękowały za dotychczasowy wysiłek przedsiębiorcom i organizacjom społecznym a na ich ręce wszystkim mieszkańcom miasta.

 

W ramach Gali tradycyjnie nagrodzono i wyróżniono tych, którzy zasłużyli na to w sposób szczególny:

• I narodzone dziecko w 2013r. Kalina Litwinska

• Laury „Złote Korony”- w kategorii gospodarczej „Albatros Aluminium” Sp.z.o.o- w kategorii ogólnospołecznej Liga Obrony Kraju

• Wręczono certyfikaty nowym członkom Północnej Izby Gospodarczej

 

W sposób ciepły i bardzo sympatyczny głos zaprali Posłowie, którzy dziękowali za dokonania mieszkańców Wałcza i życzyli im wiele zdrowia i pomyślności oraz dalszych sukcesów w roku 2013

 

Galę uświetnił występ znanej piosenkarki Haliny Mlynkovej. W jej wykonaniu usłyszeliśmy wiele znanych utworów oraz kilka z nowego repertuaru.

, Źródło artykułu: http://www.um.walcz.pl/
 
Komentarze
Brak komentarzy, Twój może być pierwszy!
Autor:
Kod z obrazka:
Puste pole z komentarzem
Puste pole z podpisem
Wyszukaj
 
Kreska
Kreska
Dodaj artykuł
 
Polecane

DOSTAWCY-INTERNETU-W-POLSCE-NAJLEPSZY-INTERNET

 
Brak sond
 
Newsletter
Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
 
 
wałecki

Powiat wałecki - utworzony wskutek reformy administracyjnej z 1999 roku powiat znajduje się w województwie zachodniopomorskim, a stolicą i siedzibą jego władz jest Wałcz. Na powiat składają się cztery miasta: Wałcz, Człopa, Mirosławiec, Tuczno, a także sześć gmin: Lipiany, Pyrzyce, Bielice, Kozielice, Przelewice, Warnice.

Na ziemie powiatu wałeckiego dojedziemy drogami krajowymi nr 10 i 22, a także wojewódzkimi 163, 177, 178 oraz 179. Dostaniemy się tu również transportem kolejowym.

Czekają tu na nas liczne szlaki rowerowe, piesze i kajakowe. Ciekawostką jest stado wolno żyjących żubrów. Stado na terenie gminy Mirosławiec liczy 40 sztuk. Jest też coś dla miłośników aktywnego wypoczynku. W Rudnicy znajduje się jeden z największych parków linowych na terenie naszego kraju.  

 

 

Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola