Belka
Niedziela, 18 Listopada 2018   imieniny: Aniela, Klaudyna, Roman
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 

Wielki dzień uczniów klas pierwszych.

Data publikacji: 2013-10-25, Data modyfikacji: 2013-10-26
A A AWydrukDrukuj  
 

Pierwszoklasiści z trzech wałeckich podstawówek - nr 1, nr 4 i nr 5 zostali przyjęci do grona uczniów. Na ten szczególny moment czekali z niecierpliwością. Oznacza on bowiem oficjalne przyjęcie najmłodszych uczniów do społeczności szkolnej.

W każdej ze szkół  uroczysty apel rozpoczął się od części artystycznej. Była ona okazją do tego, by najmłodsi uczniowie pochwalili się swoimi talentami. Pierwszoklasiści recytowali wiersze, śpiewali, a także tańczyli. Po programie artystycznym odbyła się część  oficjalna. Jej punktem kulminacyjnym było ślubowanie, które na sztandar szkoły złożyli przedstawiciele wszystkich klas pierwszych. Po ślubowaniu dyrektorzy szkół oraz Pani Burmistrz Bogusława Towalewska dokonali pasowania na uczniów. Dzieci ślubowały sumiennie wywiązywać się z uczniowskich obowiązków i przynosić swoim szkołom dumę.

 

UM Wałcz, Źródło artykułu: www.um.walcz.pl, Autor zdjęć: UM Wałcz
 
Komentarze
Brak komentarzy, Twój może być pierwszy!
Autor:
Kod z obrazka:
Puste pole z komentarzem
Puste pole z podpisem
Wyszukaj
 
Kreska
Kreska
Dodaj artykuł
 
Polecane

DOSTAWCY-INTERNETU-W-POLSCE-NAJLEPSZY-INTERNET

 
Brak sond
 
Newsletter
Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
 
 
wałecki

Powiat wałecki - utworzony wskutek reformy administracyjnej z 1999 roku powiat znajduje się w województwie zachodniopomorskim, a stolicą i siedzibą jego władz jest Wałcz. Na powiat składają się cztery miasta: Wałcz, Człopa, Mirosławiec, Tuczno, a także sześć gmin: Lipiany, Pyrzyce, Bielice, Kozielice, Przelewice, Warnice.

Na ziemie powiatu wałeckiego dojedziemy drogami krajowymi nr 10 i 22, a także wojewódzkimi 163, 177, 178 oraz 179. Dostaniemy się tu również transportem kolejowym.

Czekają tu na nas liczne szlaki rowerowe, piesze i kajakowe. Ciekawostką jest stado wolno żyjących żubrów. Stado na terenie gminy Mirosławiec liczy 40 sztuk. Jest też coś dla miłośników aktywnego wypoczynku. W Rudnicy znajduje się jeden z największych parków linowych na terenie naszego kraju.  

 

 

Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola