Belka
Sobota, 15 Grudnia 2018   imieniny: Nina, Celina, Walerian
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 

Wałecki akcent na Uroczystej gali VIZIRIADY

Data publikacji: 2013-01-02, Data modyfikacji: 2013-01-02
A A AWydrukDrukuj  
 
Wałecki akcent na Uroczystej gali VIZIRIADY

Szkółka Piłkarska Orzeł 2010 będzie reprezentowała nasze miasto i region w specjalnej gali, która zakończy druga edycję Viziriady, a odbędzie się w siedzibie Polskiego Komitetu Olimpijskiego.

Na galę zakończenia Viziriady zostały zaproszone najlepsze drużyny wyłonionych z 16 województw Polski. Na spotkaniu będą również obecni przedstawiciele mediów oraz goście specjalni, między innymi Przemysław Miarczyński polski żeglarz, reprezentant kraju w windsurfingu, brązowy medalista olimpijski i multimedalista mistrzostw świata.

Na uczestników czekać będzie moc atrakcji połączonych ze zdrową, sportową rywalizacją w duchu zasady fair play. To dzień z mnóstwem atrakcji zaprojektowany specjalnie z myślą o najmłodszych! Drużyna, która wygra w sportowych zmaganiach będzie mogła odwdzięczyć się swojej lokalnej społeczności za okazane wsparcie w czasie trwania Viziriady.


Drużyna SP Orzeł 2010 zgromadziła największą liczbę głosów w regionie. Viziriada to akcja, która wspiera nie tylko rozwój fizyczny najmłodszych, ale również uczy pracy w grupie i pozwala najmłodszym rozwinąć sportowe talenty. Jej głównym celem jest wspieranie zachowań prospołecznych pokazując, że w grupie można osiągnąć więcej.

W tegorocznej edycji Viziriady wzięło udział ponad 400 zespołów z całej Polski w tym zarówno drużyny, które powstały z inicjatywy nauczycieli wychowania fizycznego, a ich treningi odbywają się na terenie szkoły, jak i reprezentanci młodzieżowych, profesjonalnych klubów sportowych. Nie zabrakło również drużyn składających się z dziewcząt, czy grup mieszanych. Głównym wyróżnikiem Viziriady jest fakt, iż nie liczy się dyscyplina, którą uprawiają drużyny. Najważniejsza jest gra w duchu zasady fair play oraz przyjazne więzi łączące nie tylko członków drużyny, ale również ich społeczność lokalną, z której pochodzą.

 

Główną nagrodą będzie przekazanie bonu pieniężnego o wartości 15tysięcy złotych brutto na wskazany przez drużynę cel w regionie

, Źródło artykułu: http://www.um.walcz.pl/, Autor zdjęć: sxc.hu
 
Komentarze
Brak komentarzy, Twój może być pierwszy!
Autor:
Kod z obrazka:
Puste pole z komentarzem
Puste pole z podpisem
Wyszukaj
 
Kreska
Kreska
Dodaj artykuł
 
Polecane

DOSTAWCY-INTERNETU-W-POLSCE-NAJLEPSZY-INTERNET

 
Brak sond
 
Newsletter
Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
 
 
wałecki

Powiat wałecki - utworzony wskutek reformy administracyjnej z 1999 roku powiat znajduje się w województwie zachodniopomorskim, a stolicą i siedzibą jego władz jest Wałcz. Na powiat składają się cztery miasta: Wałcz, Człopa, Mirosławiec, Tuczno, a także sześć gmin: Lipiany, Pyrzyce, Bielice, Kozielice, Przelewice, Warnice.

Na ziemie powiatu wałeckiego dojedziemy drogami krajowymi nr 10 i 22, a także wojewódzkimi 163, 177, 178 oraz 179. Dostaniemy się tu również transportem kolejowym.

Czekają tu na nas liczne szlaki rowerowe, piesze i kajakowe. Ciekawostką jest stado wolno żyjących żubrów. Stado na terenie gminy Mirosławiec liczy 40 sztuk. Jest też coś dla miłośników aktywnego wypoczynku. W Rudnicy znajduje się jeden z największych parków linowych na terenie naszego kraju.  

 

 

Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola