Belka
Poniedziałek, 21 Stycznia 2019   imieniny: Agnieszka, Inez, Jarosław
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 

Uwaga organizacja i kluby sportowe !!!

Data publikacji: 2013-11-22, Data modyfikacji: 2013-11-22
A A AWydrukDrukuj  
 

Informujemy , że do dnia 30 listopada br. organizacje oraz kluby sportowe starające się o przyznanie dotacji na działalność sportową w roku 2014 zobowiązane są złożyć do Urzędu Miasta Wałcz następujące dokumenty:

1.  ankieta  (do pobrania poniżej ),

2.  imienny wykaz zawodników – z podziałem na grupy wiekowe, podając adres zamieszkania /miejscowość/, licencję zawodników /jeżeli dotyczy/ lub przynależność ligową.

Informacje te muszą być aktualne na dzień 30.11.2013 r.

Dokumenty te są niezbędne do weryfikacji informacji oraz przygotowania konkursów na rok 2014   w zakresie upowszechniania kultury fizycznej i sportu.

Materiały prosimy dostarczyć drogą pocztową lub osobiście do Urzędu Miasta Wałcz, Plac Wolności 1 78-600 Wałcz.

Pisma informujące w tej sprawie wraz ze wzorem ankiety zostały przesłane droga pocztową do wszystkich klubów sportowych na terenie miasta Wałcz.

W razie jakichkolwiek pytań prosimy o kontakt z Panem Alfredem Mikłaszewiczem – Inspektorem ds. Sportu i Rekreacji  tel.67 258 44 71 w. 57, e-mail: amiklaszewicz@umwalcz.pl

 

 

UM Wałcz, Źródło artykułu: www.um.walcz.pl, Autor zdjęć: UM Wałcz
 
Komentarze
Brak komentarzy, Twój może być pierwszy!
Autor:
Kod z obrazka:
Puste pole z komentarzem
Puste pole z podpisem
Wyszukaj
 
Kreska
Kreska
Dodaj artykuł
 
Polecane

DOSTAWCY-INTERNETU-W-POLSCE-NAJLEPSZY-INTERNET

 
Brak sond
 
Newsletter
Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
 
 
wałecki

Powiat wałecki - utworzony wskutek reformy administracyjnej z 1999 roku powiat znajduje się w województwie zachodniopomorskim, a stolicą i siedzibą jego władz jest Wałcz. Na powiat składają się cztery miasta: Wałcz, Człopa, Mirosławiec, Tuczno, a także sześć gmin: Lipiany, Pyrzyce, Bielice, Kozielice, Przelewice, Warnice.

Na ziemie powiatu wałeckiego dojedziemy drogami krajowymi nr 10 i 22, a także wojewódzkimi 163, 177, 178 oraz 179. Dostaniemy się tu również transportem kolejowym.

Czekają tu na nas liczne szlaki rowerowe, piesze i kajakowe. Ciekawostką jest stado wolno żyjących żubrów. Stado na terenie gminy Mirosławiec liczy 40 sztuk. Jest też coś dla miłośników aktywnego wypoczynku. W Rudnicy znajduje się jeden z największych parków linowych na terenie naszego kraju.  

 

 

Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola