Belka
Sobota, 15 Grudnia 2018   imieniny: Nina, Celina, Walerian
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 

Uroczyste otwacie - Ośrodka Wsparcia...

Data publikacji: 2013-06-13, Data modyfikacji: 2013-06-13
A A AWydrukDrukuj  
 

11 czerwca odbyło się uroczyste otwarcie Ośrodka Wsparcia Ekonomii Społecznej w Wałczu przy ul. Nowomiejskiej  4  z udziałem przedstawicieli  samorządów lokalnych oraz z regionu szczecineckiego, instytucji rynku pracy i  organizacji pozarządowych .

Zaproszonych gości przywitała kierownik projektu Pani Anna Gródka, która opowiedziała o działaniach OWES oraz przeczytała list od wicemarszałek województwa zachodniopomorskiego  Pani Anny Mieczkowskiej, która ze względu na obowiązki służbowe nie mogła przyjechać do naszego miasta. Następnie Pani Burmistrz Bogusława Towalewska, jako gospodarz imprezy podziękowała wszystkim za przybycie i skierowała kilka ciepłych słów beneficjentów projektu. Po  przemowach nastąpiło przejście do budynku OWES, gdzie Pani Burmistrz Bogusława Towalewska, Rektor PWSZ dr hab. prof. nadzw. Jolanta Witek oraz prezes Polskiego Związku Głuchych Stanisław Pazur uroczyście przecięli wstęgę, co symbolicznie otworzyło działalność ośrodka. Po części oficjalnej goście zwiedzili siedzibę projektu oraz udali się na skromny poczęstunek.

 

UM Wałcz, Źródło artykułu: www.um.walcz.pl, Autor zdjęć: UM Wałcz
 
Komentarze
Brak komentarzy, Twój może być pierwszy!
Autor:
Kod z obrazka:
Puste pole z komentarzem
Puste pole z podpisem
Wyszukaj
 
Kreska
Kreska
Dodaj artykuł
 
Polecane

DOSTAWCY-INTERNETU-W-POLSCE-NAJLEPSZY-INTERNET

 
Brak sond
 
Newsletter
Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
 
 
wałecki

Powiat wałecki - utworzony wskutek reformy administracyjnej z 1999 roku powiat znajduje się w województwie zachodniopomorskim, a stolicą i siedzibą jego władz jest Wałcz. Na powiat składają się cztery miasta: Wałcz, Człopa, Mirosławiec, Tuczno, a także sześć gmin: Lipiany, Pyrzyce, Bielice, Kozielice, Przelewice, Warnice.

Na ziemie powiatu wałeckiego dojedziemy drogami krajowymi nr 10 i 22, a także wojewódzkimi 163, 177, 178 oraz 179. Dostaniemy się tu również transportem kolejowym.

Czekają tu na nas liczne szlaki rowerowe, piesze i kajakowe. Ciekawostką jest stado wolno żyjących żubrów. Stado na terenie gminy Mirosławiec liczy 40 sztuk. Jest też coś dla miłośników aktywnego wypoczynku. W Rudnicy znajduje się jeden z największych parków linowych na terenie naszego kraju.  

 

 

Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola