Belka
Sobota, 15 Grudnia 2018   imieniny: Nina, Celina, Walerian
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 

Tytuł „Pasjonata Sportowej Polski”...

Data publikacji: 2013-11-18, Data modyfikacji: 2013-11-18
A A AWydrukDrukuj  
 

Alfred Mikłaszewicz, Inspektor ds. Sportu  i Rekreacji Urzędu Miasta Wałcz  został wyróżniony tytułem „Pasjonata Sportowej Polski”.

To szczególne wyróżnienie przyznawane jest przez Klub Sportowa Polska.

Celem przyznania tego tytułu jest propagowanie na forum ogólnopolskim osób, które budują sportowe oblicze gminy, promują sport i rekreację oraz zachęcają do uprawiania zdrowego stylu życia.

„Pasjonat Sportowej Polski” to osoba, która poprzez swoją działalność przyczyniła się  do upowszechniania kultury fizycznej, działa na rzecz sportu dzieci i młodzieży, aktywizuje inne środowiska, a przez swoje działania jest wzorem i autorytetem dla mieszkańców, uczniów , sportowców.

Pan Alfred Mikłaszewicz na rzecz sportu działa już od 40 lat.  Jest organizatorem wielu imprez sportowych, przyczynił się do rozwoju bazy sportowej w mieście i był pomysłodawcą Wałeckiej Alei Gwiazd Sportu.

W sposób szczególny swoim życiem, znajomością tematyki sportowej i poświęceniem zasłużył na najwyższe uznanie i wyróżnienie „Pasjonata Sportowej Polski”

 

 

UM Wałcz, Źródło artykułu: www.um.walcz.pl, Autor zdjęć: UM Wałcz
 
Komentarze
Brak komentarzy, Twój może być pierwszy!
Autor:
Kod z obrazka:
Puste pole z komentarzem
Puste pole z podpisem
Wyszukaj
 
Kreska
Kreska
Dodaj artykuł
 
Polecane

DOSTAWCY-INTERNETU-W-POLSCE-NAJLEPSZY-INTERNET

 
Brak sond
 
Newsletter
Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
 
 
wałecki

Powiat wałecki - utworzony wskutek reformy administracyjnej z 1999 roku powiat znajduje się w województwie zachodniopomorskim, a stolicą i siedzibą jego władz jest Wałcz. Na powiat składają się cztery miasta: Wałcz, Człopa, Mirosławiec, Tuczno, a także sześć gmin: Lipiany, Pyrzyce, Bielice, Kozielice, Przelewice, Warnice.

Na ziemie powiatu wałeckiego dojedziemy drogami krajowymi nr 10 i 22, a także wojewódzkimi 163, 177, 178 oraz 179. Dostaniemy się tu również transportem kolejowym.

Czekają tu na nas liczne szlaki rowerowe, piesze i kajakowe. Ciekawostką jest stado wolno żyjących żubrów. Stado na terenie gminy Mirosławiec liczy 40 sztuk. Jest też coś dla miłośników aktywnego wypoczynku. W Rudnicy znajduje się jeden z największych parków linowych na terenie naszego kraju.  

 

 

Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola