Belka
Poniedziałek, 19 Listopada 2018   imieniny: Elżbieta, Seweryn, Paweł
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 

Sztandar dla Rady Miasta

Data publikacji: 2013-01-20, Data modyfikacji: 2013-01-20
A A AWydrukDrukuj  
 
Sztandar dla Rady Miasta

W dniu 17 stycznia br. odbyło się spotkanie grupy inicjatywnej dla ufundowania „Sztandaru dla Rady Miasta w Wałczu”.

Spotkanie otworzyła Pani Burmistrz Bogusława Towalewska. Powitała wszystkich przybyłych. Zapoznała obecnych z pomysłem i ideą ufundowania Sztandaru dla Rady Miasta. Jest on symbolem więzi ludzi, którzy działają we wspólnej, słusznej i ważnej sprawie dla środowiska. Tą ważną sprawą jest dla nas Wałcz. Wszyscy obecni wyrazili chęć działania na rzecz tej szczytnej idei.

 

Burmistrz Wałcza B. Towalewska zaproponowała powołanie grupy osób, które będą tworzyły Zarząd. Na Przewodniczącego należałoby wybrać kogoś z odpowiednim doświadczeniem w tego typu pracach. Taką osobą jest Pan Bolesław Rafałko. Pan Rafałko wyraził zgodę i poprosił o przegłosowanie jego kandydatury. Wszyscy zagłosowali za tą propozycją. Pan B. Rafałko podziękował za ten wybór i zaproponował kilka osób do współpracy. Z sali zgłoszono 4 kandydatury: M. Chiliński. R. Gniot. M. Iwanowicz, M. Minkowska. Zaakceptowano te propozycję.

 

Wywiązała się szeroka dyskusja nt. procedur związanych z fundowaniem sztandaru. Głos zabierali: M. Minkowska, J. Różański, W. Polcyn, J. Napiórkowski, R. Gniot i B. Towalewska.

 

W pracach przygotowawczych postanowiono oprzeć się na dokumentach uchwalonych przez wałecką Radę w 1996 roku.

, Źródło artykułu: http://www.um.walcz.pl/
 
Komentarze
Brak komentarzy, Twój może być pierwszy!
Autor:
Kod z obrazka:
Puste pole z komentarzem
Puste pole z podpisem
Wyszukaj
 
Kreska
Kreska
Dodaj artykuł
 
Polecane

DOSTAWCY-INTERNETU-W-POLSCE-NAJLEPSZY-INTERNET

 
Brak sond
 
Newsletter
Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
 
 
wałecki

Powiat wałecki - utworzony wskutek reformy administracyjnej z 1999 roku powiat znajduje się w województwie zachodniopomorskim, a stolicą i siedzibą jego władz jest Wałcz. Na powiat składają się cztery miasta: Wałcz, Człopa, Mirosławiec, Tuczno, a także sześć gmin: Lipiany, Pyrzyce, Bielice, Kozielice, Przelewice, Warnice.

Na ziemie powiatu wałeckiego dojedziemy drogami krajowymi nr 10 i 22, a także wojewódzkimi 163, 177, 178 oraz 179. Dostaniemy się tu również transportem kolejowym.

Czekają tu na nas liczne szlaki rowerowe, piesze i kajakowe. Ciekawostką jest stado wolno żyjących żubrów. Stado na terenie gminy Mirosławiec liczy 40 sztuk. Jest też coś dla miłośników aktywnego wypoczynku. W Rudnicy znajduje się jeden z największych parków linowych na terenie naszego kraju.  

 

 

Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola