Belka
Niedziela, 18 Listopada 2018   imieniny: Aniela, Klaudyna, Roman
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 

Świąteczne klimaty w Wałeckim Centrum Kultury

Data publikacji: 2012-12-25, Data modyfikacji: 2012-12-25
A A AWydrukDrukuj  
 
Świąteczne klimaty w Wałeckim Centrum Kultury

19 grudnia w sali widowiskowej Wałeckiego Centrum Kultury odbył się koncert kolęd, który przygotowali dla mieszkańców naszego miasta uczniowie i nauczyciele ze szkoły podstawowej nr 4.

Z zaproszenia w koncercie skorzystali wszyscy zaproszeni goście w tym Pani Burmistrz Bogusława Towalewska wraz ze swoimi zastępcami Panem Waldemarem Lechnikiem i Panem Markiem Matelą.

Zainteresowanie koncertem było tak duże, że duża liczba publiczności oglądała i przysłuchiwała się pięknemu koncertowy na stojąco. Wielkie słowa uznania dla wszystkich osób odpowiedzialnych za przygotowanie tej wspaniałej imprezy, a przede wszystkim dla dzieci biorących udział w koncercie. 20 grudnia również o godzinie 17:00 na scenie WCK zaprezentowali się Gimnazjaliści z Gimnazjum nr 2 w Wałczu, wykonali oni przedstawienie „O niesfornym Karolku”, które przeplatane było wokalnymi popisami uczennic Gimnazjum nr 2.

W imieniu Pani burmistrz Bogusławy Towalewskiej, Urząd reprezentował Zastępca Burmistrza Pan Marek Matela. Oba spektakle zakończyły życzenia od Dyrekcji Szkół skierowane do wszystkich mieszkańców naszego miasta, do tych życzeń dołącza się oczywiście Pani burmistrz Bogusława Towalewska wraz z kierownictwem Urzędu Miasta. — Świąteczne klimaty w Wałeckim Centrum Kultury

, Źródło artykułu: http://www.um.walcz.pl/
 
Komentarze
Brak komentarzy, Twój może być pierwszy!
Autor:
Kod z obrazka:
Puste pole z komentarzem
Puste pole z podpisem
Wyszukaj
 
Kreska
Kreska
Dodaj artykuł
 
Polecane

DOSTAWCY-INTERNETU-W-POLSCE-NAJLEPSZY-INTERNET

 
Brak sond
 
Newsletter
Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
 
 
wałecki

Powiat wałecki - utworzony wskutek reformy administracyjnej z 1999 roku powiat znajduje się w województwie zachodniopomorskim, a stolicą i siedzibą jego władz jest Wałcz. Na powiat składają się cztery miasta: Wałcz, Człopa, Mirosławiec, Tuczno, a także sześć gmin: Lipiany, Pyrzyce, Bielice, Kozielice, Przelewice, Warnice.

Na ziemie powiatu wałeckiego dojedziemy drogami krajowymi nr 10 i 22, a także wojewódzkimi 163, 177, 178 oraz 179. Dostaniemy się tu również transportem kolejowym.

Czekają tu na nas liczne szlaki rowerowe, piesze i kajakowe. Ciekawostką jest stado wolno żyjących żubrów. Stado na terenie gminy Mirosławiec liczy 40 sztuk. Jest też coś dla miłośników aktywnego wypoczynku. W Rudnicy znajduje się jeden z największych parków linowych na terenie naszego kraju.  

 

 

Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola