Belka
Poniedziałek, 10 Grudnia 2018   imieniny: Julia, Judyta, Daniel
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 

Spotkanie Zespołu Monitorującego Strategię Rozwoju Turystyki

Data publikacji: 2012-07-17, Data modyfikacji: 2012-10-16
A A AWydrukDrukuj  
 
Spotkanie Zespołu Monitorującego Strategię Rozwoju Turystyki

10 lipca br. odbyło się drugie spotkanie Zespołu Monitorującego Strategię Rozwoju Turystyki na terenie Gminy Miejskiej Wałcz na lata 2012 - 2017 powołanego w ramach realizacji projektu „Decydujmy Razem". Zespól spotkał się z doradcą, który wspierał Gminę przy przygotowywaniu Strategii p. Tadeuszem Rycharskim oraz przedstawicielkami Fundacji Rozwoju Demokracji Lokalnej.Podczas spotkania dyskutowano na temat opracowania wskaźników dla miejskiej strategii oraz poznano możliwości gromadzenia i segregowania danych pozyskiwanych ze źródeł zewnętrznych.Kolejne spotkanie Zespołu odbędzie się we wrześniu.

walcz.um.pl, Źródło artykułu: walcz.um.pl, Autor zdjęć: walcz.um.pl
 
Komentarze
Brak komentarzy, Twój może być pierwszy!
Autor:
Kod z obrazka:
Puste pole z komentarzem
Puste pole z podpisem
Wyszukaj
 
Kreska
Kreska
Dodaj artykuł
 
Polecane

DOSTAWCY-INTERNETU-W-POLSCE-NAJLEPSZY-INTERNET

 
Brak sond
 
Newsletter
Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
 
 
wałecki

Powiat wałecki - utworzony wskutek reformy administracyjnej z 1999 roku powiat znajduje się w województwie zachodniopomorskim, a stolicą i siedzibą jego władz jest Wałcz. Na powiat składają się cztery miasta: Wałcz, Człopa, Mirosławiec, Tuczno, a także sześć gmin: Lipiany, Pyrzyce, Bielice, Kozielice, Przelewice, Warnice.

Na ziemie powiatu wałeckiego dojedziemy drogami krajowymi nr 10 i 22, a także wojewódzkimi 163, 177, 178 oraz 179. Dostaniemy się tu również transportem kolejowym.

Czekają tu na nas liczne szlaki rowerowe, piesze i kajakowe. Ciekawostką jest stado wolno żyjących żubrów. Stado na terenie gminy Mirosławiec liczy 40 sztuk. Jest też coś dla miłośników aktywnego wypoczynku. W Rudnicy znajduje się jeden z największych parków linowych na terenie naszego kraju.  

 

 

Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola