Belka
Niedziela, 18 Listopada 2018   imieniny: Aniela, Klaudyna, Roman
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 

Spotkanie podsumowujące półkolonie- zorganizowane w okresie ferii zimowych.

Data publikacji: 2013-02-14, Data modyfikacji: 2013-02-14
A A AWydrukDrukuj  
 
Spotkanie podsumowujące półkolonie- zorganizowane w okresie ferii zimowych.

W dniu  8 lutego br. w Szkole Podstawowej Nr 4 odbyło się spotkanie podsumowujące półkolonie zorganizowane w okresie ferii zimowych.

Spotkanie rozpoczęła Pani Agnieszka Pająk- nauczyciel Szkoły Podstawowej Nr 1 w Wałczu słowami: Miło, wesoło jest spędzić wolny czas od nauki, czyli to, co dzieci lubią najbardziej, po czym powitała zaproszonych gości:

 

- Pana Eugeniusza Wilczyńskiego – Sekretarza Miasta Wałcz,

- Panią Iwonę Buc - Pedagoga w Szkole Podstawowej Nr 4 w Wałczu, która reprezentowała szkołę, w której odbywały się półkolonie, i w której dzieci w tak dobrych warunkach mogły spędzić wolny czas,

- Panów z Ligi Obrony Kraju – Lecha Sznazę oraz Tadeusza Dojss, którzy dwa razy w roku: podczas wakacji i ferii zimowych zawsze uatrakcyjniają dzieciom czas wolny zajęciami na strzelnicy.

 

Pani Agnieszka Pająk podziękowała  za zorganizowanie tak fajnego pobytu. Dzieci przygotowały bogaty program artystyczny, w którym nie zabrakło tańca, śpiewu oraz przedstawień.

 

Po przedstawieniach przedstawiciele Ligi Obrony Kraju wręczyli nagrody za najlepsze wyniki w konkursie strzeleckim.

 

Spotkanie zakończył Pan Eugeniusz Wilczyński – Sekretarz Miasta Wałcz gratulując zdolności artystycznych dzieciom i dla osłody kończących się ferii przekazał na ręce Pani Agnieszki Pająk słodycze dla dzieci.

Przemysław Draus, Źródło artykułu: http://www.um.walcz.pl/
 
Komentarze
Brak komentarzy, Twój może być pierwszy!
Autor:
Kod z obrazka:
Puste pole z komentarzem
Puste pole z podpisem
Wyszukaj
 
Kreska
Kreska
Dodaj artykuł
 
Polecane

DOSTAWCY-INTERNETU-W-POLSCE-NAJLEPSZY-INTERNET

 
Brak sond
 
Newsletter
Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
 
 
wałecki

Powiat wałecki - utworzony wskutek reformy administracyjnej z 1999 roku powiat znajduje się w województwie zachodniopomorskim, a stolicą i siedzibą jego władz jest Wałcz. Na powiat składają się cztery miasta: Wałcz, Człopa, Mirosławiec, Tuczno, a także sześć gmin: Lipiany, Pyrzyce, Bielice, Kozielice, Przelewice, Warnice.

Na ziemie powiatu wałeckiego dojedziemy drogami krajowymi nr 10 i 22, a także wojewódzkimi 163, 177, 178 oraz 179. Dostaniemy się tu również transportem kolejowym.

Czekają tu na nas liczne szlaki rowerowe, piesze i kajakowe. Ciekawostką jest stado wolno żyjących żubrów. Stado na terenie gminy Mirosławiec liczy 40 sztuk. Jest też coś dla miłośników aktywnego wypoczynku. W Rudnicy znajduje się jeden z największych parków linowych na terenie naszego kraju.  

 

 

Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola