Belka
Poniedziałek, 19 Listopada 2018   imieniny: Elżbieta, Seweryn, Paweł
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 

Rozstrzygnięcie konkursu na najlepszą Pracę Dyplomową o Wałczu

Data publikacji: 2012-12-28, Data modyfikacji: 2012-12-28
A A AWydrukDrukuj  
 
Rozstrzygnięcie konkursu na najlepszą Pracę Dyplomową o Wałczu

Po kilku latach przerwy powrócono do konkursu na „Najlepszą pracę dyplomową o Wałczu”. Zgłoszonych zostało 5 prac, które obejmowały swym zakresem różnorodną tematykę ze sfer gospodarczych i społecznych miasta.

W dniu 19 grudnia 2012r. odbyło się posiedzenie kapituły konkursu na „Najlepszą pracę dyplomową o Wałczu”. Każda ze złożonych prac ma szereg wartości poznawczych, badawczych i naukowych oraz zawiera aspekty historyczne i praktycznej przydatności. W toku szerokiej dyskusji ustalono, iż:

  1. Na podstawie §5 punkt 2 „w szczególnych przypadkach postanawia się rozważyć możliwość przyznania innej liczby nagród lub odstąpienia od przyznania nagród.” Kapituła jednogłośnie postanawia nie przyznawać nagród za I iII miejsca
  2. Kapituła postanawia wyróżnić dwie prace równoważne z zajęciem III miejsca
  • „Organizacja i promocja turystyki rowerowej w Wałczu i okolicach” autor: Tomasz Markiewicz
  • „Społeczne funkcje Klubu edukacyjnego w rozwoju dzieci i młodzieży na przykładzie działalności 4H „Gwiazdki” w Wałczu” autor: Beata Białowąs

Kapituła uznała, iż właśnie te dwie prace w najlepszy sposób oddają intencje organizatorów konkursu oraz zawierają elementy dokumentujące społeczną sferę życia Wałcza.Nagrody zostaną wręczone w czasie spotkania z Burmistrzem Wałcza na początku 2013r.

Konkurs odbywa się, co dwa lata. Zatem następne rozstrzygnięcie nastąpi w grudniu 2014r. Kapituła dziękuje wszystkim autorom zgłoszonych prac.

, Źródło artykułu: http://www.um.walcz.pl/
 
Komentarze
Brak komentarzy, Twój może być pierwszy!
Autor:
Kod z obrazka:
Puste pole z komentarzem
Puste pole z podpisem
Wyszukaj
 
Kreska
Kreska
Dodaj artykuł
 
Polecane

DOSTAWCY-INTERNETU-W-POLSCE-NAJLEPSZY-INTERNET

 
Brak sond
 
Newsletter
Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
 
 
wałecki

Powiat wałecki - utworzony wskutek reformy administracyjnej z 1999 roku powiat znajduje się w województwie zachodniopomorskim, a stolicą i siedzibą jego władz jest Wałcz. Na powiat składają się cztery miasta: Wałcz, Człopa, Mirosławiec, Tuczno, a także sześć gmin: Lipiany, Pyrzyce, Bielice, Kozielice, Przelewice, Warnice.

Na ziemie powiatu wałeckiego dojedziemy drogami krajowymi nr 10 i 22, a także wojewódzkimi 163, 177, 178 oraz 179. Dostaniemy się tu również transportem kolejowym.

Czekają tu na nas liczne szlaki rowerowe, piesze i kajakowe. Ciekawostką jest stado wolno żyjących żubrów. Stado na terenie gminy Mirosławiec liczy 40 sztuk. Jest też coś dla miłośników aktywnego wypoczynku. W Rudnicy znajduje się jeden z największych parków linowych na terenie naszego kraju.  

 

 

Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola