Belka
Sobota, 15 Grudnia 2018   imieniny: Nina, Celina, Walerian
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 

Powtórne badanie wody

Data publikacji: 2018-08-07, Data modyfikacji: 2018-08-08
A A AWydrukDrukuj  
 
Dbając o bezpieczeństwo mieszkańców, po ostatnich wynikach badania wody na kąpielisku przy Miejskim Ośrodku Sportu i Rekreacji,  Burmistrz Miasta Wałcz zdecydowała o kolejnym badaniu stanu jakości wody. W dniu 07 sierpnia 2018 r. inspektorzy Państwowego Powiatowego Inspektoratu Sanitarnego w Wałczu dokonali pobrania próbek wody na kąpielisku przy ul. Chłodnej. Próbki zostały wysłane do akredytowanego laboratorium filii Wojewódzkiej Stacji Epidemiologicznej  w Szczecinie - Oddział Laboratoryjny Szczecinek, w którym przejdą badania w zakresie parametrów zgodnych z przepisami. Niezwłocznie po otrzymaniu wyników badania wody powiadomi mieszkańców o jej stanie.

Pełna treść wiadomości na: walcz.pl/index.php/zycie-walcza/115-zycie-walcza/465-powtorne-badanie-wody
walcz.pl, Źródło artykułu: walcz.pl
 
Komentarze
Brak komentarzy, Twój może być pierwszy!
Autor:
Kod z obrazka:
Puste pole z komentarzem
Puste pole z podpisem
Wyszukaj
 
Kreska
Kreska
Dodaj artykuł
 
Polecane

DOSTAWCY-INTERNETU-W-POLSCE-NAJLEPSZY-INTERNET

 
Brak sond
 
Newsletter
Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
 
 
wałecki

Powiat wałecki - utworzony wskutek reformy administracyjnej z 1999 roku powiat znajduje się w województwie zachodniopomorskim, a stolicą i siedzibą jego władz jest Wałcz. Na powiat składają się cztery miasta: Wałcz, Człopa, Mirosławiec, Tuczno, a także sześć gmin: Lipiany, Pyrzyce, Bielice, Kozielice, Przelewice, Warnice.

Na ziemie powiatu wałeckiego dojedziemy drogami krajowymi nr 10 i 22, a także wojewódzkimi 163, 177, 178 oraz 179. Dostaniemy się tu również transportem kolejowym.

Czekają tu na nas liczne szlaki rowerowe, piesze i kajakowe. Ciekawostką jest stado wolno żyjących żubrów. Stado na terenie gminy Mirosławiec liczy 40 sztuk. Jest też coś dla miłośników aktywnego wypoczynku. W Rudnicy znajduje się jeden z największych parków linowych na terenie naszego kraju.  

 

 

Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola