Belka
Sobota, 15 Grudnia 2018   imieniny: Nina, Celina, Walerian
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 

Opłata za użytkowanie wieczyste gruntów

Data publikacji: 2013-02-02, Data modyfikacji: 2013-02-02
A A AWydrukDrukuj  
 
Opłata za użytkowanie wieczyste gruntów

O G Ł O S Z E N I E

 

OPŁATA ROCZNA

ZA UŻYTKOWANIE WIECZYSTE GRUNTÓW


Uprzejmie informuję, że do dnia 31 marca bieżącego roku należy uregulować opłaty za użytkowanie wieczyste nieruchomości gruntowych za 2013 rok.

 

Warto o tym pamiętać, bo miasto nie wysyła corocznych wezwań do uiszczenia opłat ani informacji o ich wysokości. W razie potrzeby informacje dotyczące opłat można uzyskać w Urzędzie Miasta Wałcz, Plac Wolności 1 – Wydział Zagospodarowania  Przestrzennego i Nieruchomości  (I piętro, pokój 116, tel. 67 258-44-71 w. 28 i 30).

 

Opłatę można uiścić w kasie Urzędu  Miasta Wałcz (parter budynku) lub wykonać przelew na konto: Nr  31124037121111000043636662 PEKAO S.A. o/Wałcz.
Przelewy internetowe powinny mieć opis: „Opłata z tytułu użytkowania wieczystego 2013 rok za działkę nr ……” wraz z podaniem imienia i nazwiska użytkownika wieczystego oraz dokładnego adresu nieruchomości.

 

Użytkownikom wieczystym – osobom fizycznym, którym oddano nieruchomość na cele mieszkalne, a których dochód na jednego członka rodziny nie przekracza 50% ogłaszanego przez prezesa GUS średniego miesięcznego wynagrodzenia w gospodarce narodowej za rok poprzedzający ten, za który opłata ma być wnoszona – może zostać na ich wniosek przyznana bonifikata od opłaty rocznej. Bonifikata wynosi 50% wartości opłaty i jest przyznawana na 1 rok. Wnioski o udzielenie bonifikaty muszą zostać złożone przed upływem terminu płatności, czyli przed 31 marca 2013 r.

LK

 

Bogusława Towalewska

Burmistrz Miasta Wałcz


, Źródło artykułu: http://www.um.walcz.pl/
 
Komentarze
Brak komentarzy, Twój może być pierwszy!
Autor:
Kod z obrazka:
Puste pole z komentarzem
Puste pole z podpisem
Wyszukaj
 
Kreska
Kreska
Dodaj artykuł
 
Polecane

DOSTAWCY-INTERNETU-W-POLSCE-NAJLEPSZY-INTERNET

 
Brak sond
 
Newsletter
Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
 
 
wałecki

Powiat wałecki - utworzony wskutek reformy administracyjnej z 1999 roku powiat znajduje się w województwie zachodniopomorskim, a stolicą i siedzibą jego władz jest Wałcz. Na powiat składają się cztery miasta: Wałcz, Człopa, Mirosławiec, Tuczno, a także sześć gmin: Lipiany, Pyrzyce, Bielice, Kozielice, Przelewice, Warnice.

Na ziemie powiatu wałeckiego dojedziemy drogami krajowymi nr 10 i 22, a także wojewódzkimi 163, 177, 178 oraz 179. Dostaniemy się tu również transportem kolejowym.

Czekają tu na nas liczne szlaki rowerowe, piesze i kajakowe. Ciekawostką jest stado wolno żyjących żubrów. Stado na terenie gminy Mirosławiec liczy 40 sztuk. Jest też coś dla miłośników aktywnego wypoczynku. W Rudnicy znajduje się jeden z największych parków linowych na terenie naszego kraju.  

 

 

Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola