Belka
Niedziela, 18 Listopada 2018   imieniny: Aniela, Klaudyna, Roman
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 

Obchody Międzynarodowego Dnia Głuchego...

Data publikacji: 2013-10-21, Data modyfikacji: 2013-10-31
A A AWydrukDrukuj  
 

W dniu 19 października 2013 r. Burmistrz Miasta Bogusława Towalewska uczestniczyła w Obchodach Międzynarodowych Dnia Głuchego organizowanym przez Polski Związek Głuchych  - Odział Zachodniopomorski Koło Wałcz.

Podczas uroczystości, która odbyła w siedzibie Ośrodka Wsparcia Ekonomii Społecznej (także siedzibie PZG) Pani Burmistrz wręczyła listy gratulacyjne i drobne upominki dla zasłużonych działaczy związku, wśród których znaleźli się :

 

1.Wioletta Piotrowska

2. Dorota Jóźwiak

3. Stanisław Pazur

4.Henryk Płonka

5.Jan Radkiewicz

6.Kazimierz Kamiński

 

Prezes oddziału Pan Stanisław Pazur przedstawił zaproszonym gościom i członkom stowarzyszenia działania podejmowane przez wałecki oddział, opowiedział o problemach z jakimi spotykają się osoby niepełnosprawne zwłaszcza słabosłyszące  i głuchonieme. Zaprezentował także prace artystyczne jakie wykonały podopieczni związku podczas warsztatów rękodzielniczych prowadzonych przez Panią Agnieszkę Małaszko. Pani Burmistrz podczas słodkiego poczęstunku miała okazję porozmawiać z członkami stowarzyszenia nt. ich życia wśród społeczności lokalnej Wałcza.

 

 

 

UM Wałcz, Źródło artykułu: www.um.walcz.pl, Autor zdjęć: UM Wałcz
 
Komentarze
Brak komentarzy, Twój może być pierwszy!
Autor:
Kod z obrazka:
Puste pole z komentarzem
Puste pole z podpisem
Wyszukaj
 
Kreska
Kreska
Dodaj artykuł
 
Polecane

DOSTAWCY-INTERNETU-W-POLSCE-NAJLEPSZY-INTERNET

 




Brak sond
 
Newsletter
Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
 
 
wałecki

Powiat wałecki - utworzony wskutek reformy administracyjnej z 1999 roku powiat znajduje się w województwie zachodniopomorskim, a stolicą i siedzibą jego władz jest Wałcz. Na powiat składają się cztery miasta: Wałcz, Człopa, Mirosławiec, Tuczno, a także sześć gmin: Lipiany, Pyrzyce, Bielice, Kozielice, Przelewice, Warnice.

Na ziemie powiatu wałeckiego dojedziemy drogami krajowymi nr 10 i 22, a także wojewódzkimi 163, 177, 178 oraz 179. Dostaniemy się tu również transportem kolejowym.

Czekają tu na nas liczne szlaki rowerowe, piesze i kajakowe. Ciekawostką jest stado wolno żyjących żubrów. Stado na terenie gminy Mirosławiec liczy 40 sztuk. Jest też coś dla miłośników aktywnego wypoczynku. W Rudnicy znajduje się jeden z największych parków linowych na terenie naszego kraju.  

 

 

Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola