Belka
Poniedziałek, 21 Stycznia 2019   imieniny: Agnieszka, Inez, Jarosław
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 

Mobilna Akademia Młodych Orłów

Data publikacji: 2019-01-11, Data modyfikacji: 2019-01-14
A A AWydrukDrukuj  
 
Informujemy, iż Polski Związek Piłki Nożnej uruchomił nowy projekt pn. Mobilna Akademia Młodych Orłów. Projekt ten jest oparty na dwóch filarach: pierwszym z nich jest kształcenie trenerów i nauczycieli wychowania fi¬zycznego, drugim zaś selekcja najbardziej utalentowanych zawodników w wieku 10-13 lat. W ramach Mo¬bilnej Akademii Młodych Orłów każdy powiat w Polsce zostanie odwiedzony co najmniej 2 razy w ciągu roku. W naszym województwie trenerami Mobilnej Akademii Młodych Orłów są Maciej Mateńko oraz Tomasz Michalczyszyn.

Pełna treść wiadomości na: walcz.pl/index.php/zycie-walcza/115-zycie-walcza/641-mobilna-akademia-mlodych-orlow
walcz.pl, Źródło artykułu: walcz.pl
 
Komentarze
Brak komentarzy, Twój może być pierwszy!
Autor:
Kod z obrazka:
Puste pole z komentarzem
Puste pole z podpisem
Wyszukaj
 
Kreska
Kreska
Dodaj artykuł
 
Polecane

DOSTAWCY-INTERNETU-W-POLSCE-NAJLEPSZY-INTERNET

 
Brak sond
 
Newsletter
Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
 
 
wałecki

Powiat wałecki - utworzony wskutek reformy administracyjnej z 1999 roku powiat znajduje się w województwie zachodniopomorskim, a stolicą i siedzibą jego władz jest Wałcz. Na powiat składają się cztery miasta: Wałcz, Człopa, Mirosławiec, Tuczno, a także sześć gmin: Lipiany, Pyrzyce, Bielice, Kozielice, Przelewice, Warnice.

Na ziemie powiatu wałeckiego dojedziemy drogami krajowymi nr 10 i 22, a także wojewódzkimi 163, 177, 178 oraz 179. Dostaniemy się tu również transportem kolejowym.

Czekają tu na nas liczne szlaki rowerowe, piesze i kajakowe. Ciekawostką jest stado wolno żyjących żubrów. Stado na terenie gminy Mirosławiec liczy 40 sztuk. Jest też coś dla miłośników aktywnego wypoczynku. W Rudnicy znajduje się jeden z największych parków linowych na terenie naszego kraju.  

 

 

Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola