Belka
Sobota, 19 Stycznia 2019   imieniny: Marta, Henryk, Mariusz
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 

Kwalifikacja wojskowa mężczyzn

Data publikacji: 2013-01-29, Data modyfikacji: 2013-01-29
A A AWydrukDrukuj  
 
Kwalifikacja wojskowa mężczyzn

W dniach od  20 do 27 lutego 2013 r. odbędzie się kwalifikacja wojskowa mężczyzn oraz w dniu 28 lutego 2013 r. kobiet z terenu miasta Wałcz. Powiatowa Komisja Lekarska pracować będzie w tym czasie (oprócz dni ustawowo wolnych od pracy) w lokalu Klubu Wojskowego Brygady Wsparcia Dowodzenia Wielonarodowego Korpusu Północny- Wschód, przy ul. Mazowieckiej 2 w Wałczu.

Obowiązkowi stawienia się do kwalifikacji wojskowej podlegają mężczyźni urodzeni w roku 1994, a także urodzeni w latach 1989-1993, którzy nie posiadają określonej kategorii zdolności do czynnej służby wojskowej. Jeżeli osoba wezwana nie może się zgłosić w określonym terminie do kwalifikacji wojskowej i zawiadomi o tym Burmistrza (do dnia, w którym była obowiązana stawić się do kwalifikacji), oraz przedstawi dokument potwierdzający przyczyny niestawienia się, może mieć wyznaczony inny termin, niż określony w wezwaniu.

 

Informacje w sprawie kwalifikacji wojskowej można uzyskać pod numerem telefonu 67 258 44 71 wewn. 49 lub 50.

 

, Źródło artykułu: http://www.um.walcz.pl/
 
Komentarze
Brak komentarzy, Twój może być pierwszy!
Autor:
Kod z obrazka:
Puste pole z komentarzem
Puste pole z podpisem
Wyszukaj
 
Kreska
Kreska
Dodaj artykuł
 
Polecane

DOSTAWCY-INTERNETU-W-POLSCE-NAJLEPSZY-INTERNET

 
Brak sond
 
Newsletter
Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
 
 
wałecki

Powiat wałecki - utworzony wskutek reformy administracyjnej z 1999 roku powiat znajduje się w województwie zachodniopomorskim, a stolicą i siedzibą jego władz jest Wałcz. Na powiat składają się cztery miasta: Wałcz, Człopa, Mirosławiec, Tuczno, a także sześć gmin: Lipiany, Pyrzyce, Bielice, Kozielice, Przelewice, Warnice.

Na ziemie powiatu wałeckiego dojedziemy drogami krajowymi nr 10 i 22, a także wojewódzkimi 163, 177, 178 oraz 179. Dostaniemy się tu również transportem kolejowym.

Czekają tu na nas liczne szlaki rowerowe, piesze i kajakowe. Ciekawostką jest stado wolno żyjących żubrów. Stado na terenie gminy Mirosławiec liczy 40 sztuk. Jest też coś dla miłośników aktywnego wypoczynku. W Rudnicy znajduje się jeden z największych parków linowych na terenie naszego kraju.  

 

 

Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola