Belka
Poniedziałek, 21 Stycznia 2019   imieniny: Agnieszka, Inez, Jarosław
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 

Koncert świąteczny w Kolegium Nauczycielskim

Data publikacji: 2012-12-23, Data modyfikacji: 2012-12-23
A A AWydrukDrukuj  
 
Koncert świąteczny w Kolegium Nauczycielskim

Jest taka noc, na którą wszyscy czekają. Jest taki wieczór, kiedy wszyscy gromadzą się przy wspólnym stole.

Jest również co roku w Kolegium Nauczycielskim taki koncert, podczas którego tradycyjne i współczesne kolędy w wykonaniu chóru i solistów wprowadzają wyjątkowy przedświąteczny nastrój. Na koncert, który odbył się 20 grudnia br. zaproszeni zostali przedstawiciele władz samorządowych , dyrektorzy wałeckich szkół i przedszkoli. Miasto Wałcz reprezentował Pan Waldemar Lechnik – Zastępca Burmistrza. W programie koncertu znalazły się kolędy, pastorałki i piosenki świąteczne w wykonaniu Chóru Kolegium Nauczycielskiego oraz solistów, przygotowane pod kierunkiem Pani Małgorzaty Izban i Pana Marka Giłki.

, Źródło artykułu: http://www.um.walcz.pl/
 
Komentarze
Brak komentarzy, Twój może być pierwszy!
Autor:
Kod z obrazka:
Puste pole z komentarzem
Puste pole z podpisem
Wyszukaj
 
Kreska
Kreska
Dodaj artykuł
 
Polecane

DOSTAWCY-INTERNETU-W-POLSCE-NAJLEPSZY-INTERNET

 
Brak sond
 
Newsletter
Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
 
 
wałecki

Powiat wałecki - utworzony wskutek reformy administracyjnej z 1999 roku powiat znajduje się w województwie zachodniopomorskim, a stolicą i siedzibą jego władz jest Wałcz. Na powiat składają się cztery miasta: Wałcz, Człopa, Mirosławiec, Tuczno, a także sześć gmin: Lipiany, Pyrzyce, Bielice, Kozielice, Przelewice, Warnice.

Na ziemie powiatu wałeckiego dojedziemy drogami krajowymi nr 10 i 22, a także wojewódzkimi 163, 177, 178 oraz 179. Dostaniemy się tu również transportem kolejowym.

Czekają tu na nas liczne szlaki rowerowe, piesze i kajakowe. Ciekawostką jest stado wolno żyjących żubrów. Stado na terenie gminy Mirosławiec liczy 40 sztuk. Jest też coś dla miłośników aktywnego wypoczynku. W Rudnicy znajduje się jeden z największych parków linowych na terenie naszego kraju.  

 

 

Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola