Belka
Poniedziałek, 21 Stycznia 2019   imieniny: Agnieszka, Inez, Jarosław
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 

Bezpłatne konsultacje w ramach działania 9.5 POKL

Data publikacji: 2012-10-15, Data modyfikacji: 2012-10-16
A A AWydrukDrukuj  
 
Bezpłatne konsultacje w ramach działania 9.5 POKL

Szanowni Państwo,

Zapraszamy serdecznie na doradztwo grupowe poświęcone możliwościom pozyskania środków zewnętrznych na działania edukacyjne na obszarach wiejskich w ramach działania 9.5 PO KL (konkurs o charakterze zamkniętym, wnioski o dofinansowanie można składać do 6 listopada 2012 r.).

Spotkanie odbędzie się 23 października 2012 r. o godz.9.00 - 12.00 w Urzedzie Miasta Wałcz (s.11).

W programie:

- przygotowanie wniosku o dofinansowanie projektu w ramach PO KL zgodnie z dokumentacją konkursową oraz wytycznymi

- koszty bezpośrednie rozliczane ryczałtem- najczęściej popełniane błędy w treści wniosku o dofinansowanie projektu w ramach POKL

- konsultacje projektu/koncepcji projektu oraz wypracowane ścieżki wsparcia poszczególnych podmiotów dla zwiększenia ich aktywności i efektywnego sporządzania wniosków aplikacyjnych.

W związku z tym, że spotkania mają charakter doradztwa a nie szkolenia czekamy na wstępne koncepcje projektów, projekty lub wnioski o dofinansowanie!!!

Prosimy o zgłoszenia osób zainteresowanych doradztwem na adres mailowy doradca_koszalin@roefs.pl lub pod nr telefonu 0 94 347 51 87

Doradztwo jest bezpłatne.

Instytucja może zgłosić dowolną liczbę uczestników jednak liczba miejsc ograniczona (do 12 osób), decyduje kolejność zgłoszeń.

Termin nadsyłania zgłoszeń 19 październik 2012.

walcz.um.pl, Źródło artykułu: walcz.um.pl, Autor zdjęć: walcz.um.pl
 
Komentarze
Brak komentarzy, Twój może być pierwszy!
Autor:
Kod z obrazka:
Puste pole z komentarzem
Puste pole z podpisem
Wyszukaj
 
Kreska
Kreska
Dodaj artykuł
 
Polecane

DOSTAWCY-INTERNETU-W-POLSCE-NAJLEPSZY-INTERNET

 
Brak sond
 
Newsletter
Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
 
 
wałecki

Powiat wałecki - utworzony wskutek reformy administracyjnej z 1999 roku powiat znajduje się w województwie zachodniopomorskim, a stolicą i siedzibą jego władz jest Wałcz. Na powiat składają się cztery miasta: Wałcz, Człopa, Mirosławiec, Tuczno, a także sześć gmin: Lipiany, Pyrzyce, Bielice, Kozielice, Przelewice, Warnice.

Na ziemie powiatu wałeckiego dojedziemy drogami krajowymi nr 10 i 22, a także wojewódzkimi 163, 177, 178 oraz 179. Dostaniemy się tu również transportem kolejowym.

Czekają tu na nas liczne szlaki rowerowe, piesze i kajakowe. Ciekawostką jest stado wolno żyjących żubrów. Stado na terenie gminy Mirosławiec liczy 40 sztuk. Jest też coś dla miłośników aktywnego wypoczynku. W Rudnicy znajduje się jeden z największych parków linowych na terenie naszego kraju.  

 

 

Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola