Belka
Poniedziałek, 21 Stycznia 2019   imieniny: Agnieszka, Inez, Jarosław
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 

№ 30 # Cuda się zdarzają ... Fotorapid SG Wałcz

 
Przeczytaj opis poniżej... Jestem członkiem Stowarzyszenia Prawo na Drodze: prawonadrodze.org.pl oraz dziennikarzem Freedom Broadcasting Ltd. Unit 4E, Enterprise Court, Farfield Park, Rotherham, S63 5DB: Kontestacja.com A jednak !!! Po wielu tysiącach przejechanych kilometrów, dokonanych kilkudziesięciu obserwacji i całej masy godzin poświęconej na montaż filmików; wreszcie jest !!! Ten upragniony i wyczekany fotoradar spełniający właściwą rolę do której namawiam wszystkie SG/SM od dawien dawna... Miejscowość Strączno i Straż Gminna Wałcz - tak tak ta sama, która w Lubnie miała 500 zdjęć w ciągu dnia (youtube.com/watch?v=QPU4TJAcFu8) i dokładnie ta sama z którą mój kolega "mo do" nakręcił ten filmik: youtube.com/watch?v=ASe-YiVem48 Ta sama Straż Gminna Wałcz daje przykład innym, w jakich okolicznościach My kierowcy popieramy ustawianie fotoradaru (skoro już być gdzieś musi). Ten odcinek niech będzie lekcją dla WSZYSTKICH SG/SM, bo na widok takiej sytuacji nikt nie powinien narzekać.Fotoradar przy szkole (na dodatek w czasie roku szkolnego), z widocznym z daleka fotoradarem ustawionym na przejściu dla pieszych i na dodatek bez żadnych elementów w tle fotki mogących odbić sygnał... Szkoda, że taki widok to rzadkość, ale na szczęści cuda się zdarzają ;) Instr. do urządzeń fotoradarowych: dompokus.pl/fotoradary/ Informacja: Film został zmontowany za pomocą Edytora YouTube. Zgodnie z licencją serwisu: "Podczas odtwarzania filmów, w których użyto materiałów dostępnych w Edytorze wideo YouTube, mogą być wyświetlane reklamy." Autor nie odpowiada za ich treść, oraz częstotliwość. Pozdrawiam ZPeFeR malpka gmail.com

 


ZPeFeR
 
Data pliku video: 2013-10-26, Źródło artykułu: youtube.com
Komentarze
Brak komentarzy, Twój może być pierwszy!
Autor:
Kod z obrazka:
Puste pole z komentarzem
Puste pole z podpisem
loading...
Wyszukaj
 
Kreska
Kreska
 
Polecane

DOSTAWCY-INTERNETU-W-POLSCE-NAJLEPSZY-INTERNET

 
Brak sond
 
Newsletter
Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
 
 
wałecki

Powiat wałecki - utworzony wskutek reformy administracyjnej z 1999 roku powiat znajduje się w województwie zachodniopomorskim, a stolicą i siedzibą jego władz jest Wałcz. Na powiat składają się cztery miasta: Wałcz, Człopa, Mirosławiec, Tuczno, a także sześć gmin: Lipiany, Pyrzyce, Bielice, Kozielice, Przelewice, Warnice.

Na ziemie powiatu wałeckiego dojedziemy drogami krajowymi nr 10 i 22, a także wojewódzkimi 163, 177, 178 oraz 179. Dostaniemy się tu również transportem kolejowym.

Czekają tu na nas liczne szlaki rowerowe, piesze i kajakowe. Ciekawostką jest stado wolno żyjących żubrów. Stado na terenie gminy Mirosławiec liczy 40 sztuk. Jest też coś dla miłośników aktywnego wypoczynku. W Rudnicy znajduje się jeden z największych parków linowych na terenie naszego kraju.  

 

 

Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola